TOTAL Regular screwdriver SL6.5*125 magnet TSDSL6125
0 reviews 0 sold. Only 20 remain
EGP 49 EGP 55 -11%
Brand:
Product Code: TSDSL6125
Availability: In Stock
Viewed 9397 times
Product Description
TOTAL Regular screwdriver
✅ Code: TSDSL6125
➡️ Blade material: S2
➡️ Tip type: slotted SL6.5 (magnetic)
➡️ Tip size: 6.5mm
➡️ Blade length: 125mm
➡️ Blade diameter: 6.0mm
➡️ Shank type: round
➡️ Handle material: three-color ergonomic
➡️ 1 pcs screwdriver with 1 pcs plastic hanger
➡️ With strong magnetic
➡️ Packed by plastic hanger
-20%
-6%
JADEVER Vacuum cleaner 1600W JDVR6520
EGP 2,899    EGP 3,099
-19%
-15%