JADEVER Inverter MMA welding machine JDWDH1301
0 reviews 6 sold. Only 13 remain
EGP 2,650 EGP 3,100 -15%
Brand:
Product Code: JDWDH1301
Availability: In Stock
Viewed 9990 times
Product Description
JADEVER Inverter MMA welding machine
✅ CODE : JDWDH1301
✅ IGBT Inverter Technology ➡️ Yes
✅ Input Voltage ➡️ 1~220-240V
✅ Frequency ➡️ 50/60Hz
✅ Output Current ➡️ 15-130A
✅ Duty Cycle ➡️ 130A@20%
✅ No-load Voltage ➡️ 62V
✅ Max. Output Current ➡️ 130A
✅ Diameter of Electrode ➡️ 1.6-3.2mm
-20%
-6%
JADEVER Vacuum cleaner 1600W JDVR6520
EGP 2,899    EGP 3,099
-19%
-15%