TOTAL Wall chaser 5INCH 3000W TWLC1301
0 reviews 0 sold. Only 0 remain
EGP 8,499 EGP 9,399 -10%
Brand:
Product Code: TWLC1301
Availability: Out Of Stock
Viewed 4824 times
Product Description
Voltage:220-240V~50/60Hz
Input power:3000W
No-load speed: 6500rpm
Disc diameter: 130mm
Spindle thread: M20
Cutting depth: 9-30mm
Cutting width: 10-40mm
With 1pcs auxiliary handle
With 1set extra carbon brushes
With 5pcs cutting discs
With 1pcs socket wrench
With 1pcs wrench
With 1pcs hex key
With 1pcs water pump
With 1pcs water pipe
-20%
-6%
JADEVER Vacuum cleaner 1600W JDVR6520
EGP 2,899    EGP 3,099
-19%
-15%
[SKU]