0 reviews 0 sold. Only 0 remain
EGP 3,799 EGP 4,399 -14%
Brand:
Product Code: TAGLI2111561
Availability: Out Of Stock
Viewed 7617 times
Product Description
Brushless motor
Voltage: 20V
No-load speed: 3000/8000rpm
Disc diameter: 115mm