Total Brushless Cordless angle grinder 20 V  4.5 inch + 2 battery and charger 1200W MAX TAGLI2211532, TAGLI2211532
0 reviews 0 sold. Only 0 remain
EGP 4,999 EGP 4,500 --11%
Brand:
Product Code: TAGLI2211532
Availability: Out Of Stock
Viewed 6416 times
Product Description
Brushless Motor
Voltage:20V
Max input power: 1200W
No-load speed:3000/6000/9000rpm
Disc diameter:115mm