0 reviews 0 sold. Only 0 remain
EGP 1,769
Brand:
Product Code: TAGLI201258
Availability: Out Of Stock
Viewed 5643 times
Product Description
Brushless motor
Voltage: 20V
No-load speed: 3000/8500 rpm
Disc diameter: 125 mm
Spindle thread: M14
-20%
-6%
JADEVER Vacuum cleaner 1600W JDVR6520
EGP 2,899    EGP 3,099
-19%
-15%