total 20V 4A Lithium Battery TFBLI20021, TFBLI20021, Flash Sale
0 reviews 3 sold. Only 0 remain
EGP 1,090 EGP 1,150 -5%
Brand:
Product Code: TFBLI20021
Availability: Out Of Stock
Viewed 3766 times
Product Description
“Voltage: 20 volts
4.0Ah Lithium-ion battery
LED battery power indicator
Suitable for P20S multi tools
Packed by color box
-20%
-6%
JADEVER Vacuum cleaner 1600W JDVR6520
EGP 2,899    EGP 3,099
-19%
-15%
[SKU]