TOTAL Lithium ion Angle grinder 4.5 Inch Brushless motor 20V Without Battery and charger TAGLI211156
0 reviews 4 sold. Only 0 remain
EGP 1,775 EGP 1,999 -11%
Brand:
Product Code: TAGLI211156
Availability: Out Of Stock
Viewed 5368 times
Product Description
TOTAL Lithium ion Angle grinder Without Battery and Charger
✅ TAGLI211156
➡️ Brushless motor
➡️ Voltage: 20V
➡️ No-load speed: 3000 / 8000rpm
➡️ Disc diameter: 115mm
➡️ Spindle thread: M14
➡️ Safety trigger switch
➡️ Battery and charger sold separately
➡️ Disc not included
➡️ Packed by color box
-20%
-6%
JADEVER Vacuum cleaner 1600W JDVR6520
EGP 2,899    EGP 3,099
-19%
-15%