TOTAL FAST INTELLIGENT CHARGER FOR Li-ion BATTERY 20V TFCLI2001
0 reviews 24 sold. Only 20 remain
EGP 375 EGP 465 -19%
Brand:
Product Code: TFCLI2001
Availability: In Stock
Viewed 9571 times
Product Description
TOTAL FAST INTELLIGENT CHARGER
✅ CODE ➡️ TFCLI2001
✅ Voltage ➡️ 20V
✅ Charge Current ➡️ 2A
✅ Rated Input Voltage ➡️ 220-240V~50/60Hz
✅ Charging Time ➡️ 20V 2.0Ah battery ➡️ 1Hr
✅ Charging Time ➡️ 20V 4.0Ah battery ➡️ 2Hr
✅ Packing ➡️ Color box
-20%
-6%
JADEVER Vacuum cleaner 1600W JDVR6520
EGP 2,899    EGP 3,099
-19%
-15%