TOTAL Angle grinder 1100W TG11012526
0 reviews 3 sold. Only 10 remain
EGP 1,225
Brand:
Product Code: TG11012536
Availability: In Stock
Viewed 3606 times
Product Description
TOTAL Angle grinder
CODE : TG11012526
✅ Voltage ➡️ 220-240V~50/60Hz
✅ Input power ➡️ 1100W
✅ No-load speed ➡️ 12000rpm
✅ Disc diameter ➡️ 125mm
✅ Spindle thread ➡️ M14
✅ With ➡️ 1pcs auxiliary handle
✅ Disc ➡️ Not included
✅ Packed ➡️ Color box
-20%
-6%
JADEVER Vacuum cleaner 1600W JDVR6520
EGP 2,899    EGP 3,099
-19%
-15%