TOTAL 20V Ceramic Vibrator Battery + Battery and Charger + Knee Pad TTVLI200150
0 reviews 0 sold. Only 0 remain
EGP 1,950 EGP 2,199 -11%
Brand:
Product Code: TTVLI20015
Availability: Out Of Stock
Viewed 3176 times
Product Description
Voltage: 20V
Vibration Frequency: 0-10,000 RPM
Suction Force: 60kg
Suction Cup Diameter: 130mm
Number of Faxes: 6
Voltage/Frequency: 220-240V ~ 50/60Hz
1 x 2.0Ah Battery (TFBLI20011)
1 x Charger (TFCLI2001)
1 x Knee Protector
1 x Grout Holder
1 x 1.5mm Tile Spacers Set
1 x 2.0mm Tile Spacers Set
1 x 2.5mm Tile Spacers Set
Packaged in a plastic bag with a lock